Яхт-клуб „Кап. Георги Георгиев – Порт Варна“ завърши втори в клубното класиране на регата „Варна – Бинго Аутомат“

Публикувано от YEP.bg на 21 August 2015 | 0 Коментари

Източник: Гергана Георгиева

Етикети: , , , , ,

Снимка: Емилиян Ялъмов, YEP.bg


Яхт-клуб „Кап. Георги Георгиев – Порт Варна“ завърши втори в крайното клубно класиране на регата „Варна – Бинго Аутомат“, съобщи Гергана Георгиева. Той бе изпреварен единствено от ОМК „Несебър -2000“. Трети в клубното класиране се подреди СК „Черно море – Бриз“.

Ето и всички крайни резултати от регатата по класове:

 

 

Девойки клас 420

Място

Шкипер

Екипаж

1

Димитрова / Дянкова

ЯК"кап.Г.Георгев-порт Варна"

2

Александрова / Петрова

ЦСЯК-Академик, София

3

Манойлова / Димитрова

ЦСЯК-Академик, София

Младежи клас 420

Място

 

Екипаж

1

Япаджиев / Георгиев

ОМСК "Циклон", Поморие

2

Стоянов / Пенев

МК "Балчик"

3

Славчев / Първанов

МК "Балчик"

 

 

 

Общо класиране клас 420

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Димитрова / Дянкова

ЯК"кап.Г.Георгев-Порт Варна"

2

Япаджиев / Георгиев

ОМСК "Циклон", Поморие

3

Стоянов / Пенев

МК "Балчик"

Младежи младша до15г. клас Лазер 4,7

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Ириней Георгиев

ЯК"кап.Г.Георгиев-Порт Варна"

2

Димитър Вангелов

ОМК "Несебър - 2000"

3

Кристиян Страхилов

СК"Черно море - Бриз"

Младежи старша до 17г. клас Лазер 4,7

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Веселин Йовчев

ОМК "Несебър - 2000"

2

Румен Роев

СК"Черно море - Бриз"

3

Емануел Власев

ЦСЯК-Академик, София

Девойки клас Лазер 4,7

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Мариела Николова

СК"Черно море - Бриз"

2

Димана Стойчева

ЯК"кап.Г.Георгиев-Порт Варна"

3

Деница Русева

МСК "Сереко", Царево

Общо класиране клас Лазер 4,7

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Ириней Георгиев

ЯК"кап.Г.Георгиев-Порт Варна"

2

Димитър Вангелов

ОМК "Несебър - 2000"

3

Мариела Николова

СК"Черно море - Бриз"

Юноши младша възраст клас Оптимист

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Нино Томов

СНЦ ОбщЯК Созопол

2

Тодор Тузлуков

ОМСК"Циклон", Поморие

3

Иван Йончев

СНЦ ОбщЯК Созопол

Юноши старша възраст клас Оптимист

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Владислав Маринов

ОМК "Несебър - 2000"

2

Димитър Шангов

ЯК "Порт Бургас"

3

Любен Тодоров

ОМК "Несебър - 2000"

Девойки младша възраст клас Оптимист

1

Вея Рейзова

СНЦ ОбщЯК Созопол

2

Станислава Тодорова

ЯК "Порт Бургас"

3

Диана Маркова

ОМК "Несебър - 2000"

Девойки старша възраст клас Оптимист

1

Калина Маринова

СК"Черно море-Бриз"

2

Ралица Кичикова

СНЦ ОбщЯК Созопол

3

Илияна Андонова

СК"Черно море-Бриз"

Общо класиране клас Оптимист

Място

Шкипер

ЯХТ КЛУБ

1

Владислав Маринов

ОМК "Несебър - 2000"

2

Димитър Шангов

ЯК "Порт Бургас"

3

Любен Тодоров

ОМК "Несебър - 2000"

 

КЛУБНО КЛАСИРАНЕ:

No

Яхт клуб

Точки:

1

ОМК "Несебър - 2000"

16

2

ЯК"кап.Г.Георгев-порт Варна"

14

3

СК"Черно море - Бриз"

11

4

СНЦ ОбщЯК Созопол

9

5

ОМСК "Циклон", Поморие

7

6

ЯК "Порт Бургас"

6

7

МК "Балчик"

4

8

ЦСЯК-Академик, София

4

 

 


Добавете вашият коментар

Коментари, които не отговарят на условията за коментиране ще бъдат изтривани!

Коментари

Никой не е коментирал на тази страница все още.

RSS емисия за коментарите на тази страница | RSS feed for all comments